En İyi Sütyen Markaları

en iyi sütyen markaları

En İyi Sütyen Markaları

En iyi sütyen markası seçimi, kadınların hem görünümü açısından hem de sağlığı açısından çok önemlidir. Doğru sütyeni seçmek için yapılması gerekenleri her kadın biliyor olmalıdır. Sütyen satın alırken önceliğimizin sütyenin kaliteli olmasıdır. Sütyen modelinin tüm özellikleri ile kaliteli olması günlük kullanım açısından rahatlık sağlamaktadır. Bu yüzden sütyen satın alırken en iyi sütyen markaları arasından tercih edilmelidir. Ucuz ve ve kalitesiz sütyenleri kullanmayıp sağlığınıza özen göstermelisiniz.

Kaliteli bir sütyenin özellikleri nelerdir

  • En iyi sütyen markaları sütyenlerini üretirken oldukça yumuşak ve tahriş etmeyen kumaşları kullanırlar. Göğüse temas ettiği için göğüs kabı kumaşı kaliteli olmak durumundadır
  • Sütyenin balenleri, sütyene bakıldığında belli olmayacak şekilde olmalıdır. Eğer balenler belli oluyorsa, zamanla teller dışarıya çıkar ve cildinize zarar verebilir. Kaliteli sütyenlerde bile yanlış kullanım ya da yanlış yıkama nedeni ile balen ömrü kısa olabilir. Bu yüzden kullanım ve yıkama talimatlarına dikkat etmelisiniz.
  • Sütyen kopçalarındaki balenlerin kolayca bükülebilen malzemelerden kaçınılıp daha sağlam uzun ömürlü dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmalıdır.
  • Sütyen süslü bir model ise; süslemeler sadece silikon ile tutturulmamalı, özellikle dikişlerle de sabitlenmelidir. Bu şekilde kullanım ve yıkama sonrası sütyeninizi uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.
  • Sütyenin rengi verilirken zararlı kimyasalar içeren boyalarla değil, doğal maddellerle renklendirilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde uzun süreli kalitesiz renk boyalı sütyen kullanımı meme sağlığınızda ciddi hasarlar verebilir. Bunun için sütyen markası seçerken AZO kumaş boyası testinden geçmiş sütyenleri tercih etmelisiniz.

Kaliteli bir sütyen kullanmanın ne gibi faydaları vardır

En iyi sütyen markaları tarafından üretilmiş kaliteli bir sütyeni bir kaç aylık bür süre içinde değil, kullanımına ve yıkama şartlarına riayet edildiğinde uzun süre kullanabilirsiniz. Çünkü satın aldığınız sütyenin kullanım şartları ve yıkama yöntemi sütyenin ekonomik ömrüne etki eden en önemli faktörlerdir. Zararlı kumaş boyası içermeyen sütyenleri kullanarak enfeksiyon kapma riskinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca günlük kullanım esnasında ansızın kopan kopçalardan dolayı rezillik yaşamazsınız.

Tüm bayanların satın alabileceği başlıca en iyi sütyen markası hangisi diye soracak olursak verceğimiz cevaplar şu şekilde olabilir; anıl iç giyim, ayyıldız iç giyim, dagi iç giyim, doreanse iç giyim, kom iç giyim, le jardin iç giyim, nbb iç giyim, nurteks iç giyim, orkide iç giyim, pierre cardin iç giyim, ten iç giyim ve yeni inci iç giyim olarak özetlenebilir.

Hafifeal.com