Hamile Pijama Çeşitleri Nelerdir?

Hamile Pijama Çeşitleri Nelerdir?

Hamile Pijama Çeşitleri Nelerdir?

Hamilelik pijaması denildiğinde akla pek çok pijama modeli gelmektedir. Öncelikleriniz ve sizin tercihiniz, hangi hamile pijama çeşidi almak istediğiniz özellikle önemlidir.

  • Bu süreçte ilk hamile pijama çeşidi evde kullanılacak pijamalardır. Pijamalarınızı evin içinde ve rahat rahat gezinebilmek için tercih edebilirsiniz. Ayrıca hamilelik sürecinde ve lohusalık döneminde giyeceğiniz pijamalara da alışmış olursunuz.
  • Hastane içi hamile pijamalar, hastane ortamında giyebileceğiniz doğum öncesinde de sonrasında da sıkıntısız hareket etmenizi sağlayacak pijamalardır.
  • Lohusalık pijamaları genellikle birkaç günlük giyilen ve ilk lohusa heyecanıyla şık olunmasına özen gösterilen pijamalardır. Tacı, terlikleriyle beraber takım olan bu pijamalarda önemli olan resimlerde şık görünmek, misafirleri karşılamaktır. Bu sürecin sonunda ikinci ya da üçüncü gün giyeceğiniz lohusa pijamalarının daha konforlu ve kullanışlı olmasına özen göstermelisiniz.
  • Hastane çıkışı pijamalar ise evinize giderken giyeceğiniz hamile pijama takımlarıdır. Hastaneden ayrılırken hareketlerinizi kısıtlamayacak pijamalara öncelik vermelisiniz.

Hamile Pijama Modelleri

Hafifeal.com