Hamile Pijamasının Modeli Nasıl Olmalıdır?

Hamile Pijamasının Modeli Nasıl Olmalıdır?

Hamile Pijamasının Modeli Nasıl Olmalıdır?

Hamile pijaması alırken dikkat etmeniz gereken detaylar arasında başlı başına model konusu da bulunmaktadır. Çoğu hamilelikte birkaç ayrı hamile pijama modeli muhakkak denenir ve alınır ancak almak istediklerinizin kısa ömürlü olduğunu unutmamalısınız. Dolayısıyla bir iki model dışına çıkmadan almanız çok daha uygun olacaktır. Bu modellerde aramanız gereken özellikler ise;

  • Hamile pijamalarınız her şeyden önce esneme payı bulunan modellere sahip olmalıdır. Bilhassa bel kısmında dar lastikten ziyade geniş lastik tercih etmelisiniz.
  • Penye ve pamuklu kumaş bol kesim modellerinin dışına asla çıkmamalısınız. Rahat ve kullanışlı olan bu modeller aynı zamanda dokusuyla teninizin de alerji olmasına engel olacaktır.
  • Tercihinizi önden açılabilen modellerden yana kullanmaya özen göstermelisiniz. Bu açıdan bakıldığında ön kısmında fermuar ya da düğme bulunan hamile pijamalar hamilelik sonrasında da ihtiyacınıza cevap verecektir. Öncesinde göğüslerinizin devamlı büyüyeceğini unutmamalı sonrasında da sık sık emzireceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız.

Hamile Pijama Modelleri

Hafifeal.com